Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Firmanızın kurumsallığını en küçük detaya kadar yansıtmak, marka yönetiminizi en iyi ve en detaylı bir şekilde gerçekleştirmek istediğinizde, son yıllarda firmaların kurumsallaşma yollunda en çok tercih ettiği yöntemlerden biri olan antetli kağıt kullanımını gerçekleştirmelisiniz. Firmanızın logosunun ya da firmanıza ait bir görsel veya yazının bulunacağı antetli kağıt basımı hizmetini, İstanbul’da en kaliteli ve en uygun fiyatlarda gerçekleştiren İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizlerden temin etmeniz sonucu, kurumsal kimliğinizi en profesyonel biçimde ifade edebilirsiniz.

Antetli Kağıt Nedir?

Fransızca kökenli olan antet sözcüğü; kağıt ya da zarflar üzerine basılan isim, adres ya da başlık anlamına gelmektedir. Bu bakımdan da; firmanızın adının ve logosunun baskılı biçimde bulunduğu kağıtlara antetli kağıt denmektedir. Kurumsallığın ve iş yaşamındaki profesyonelliğin son yıllarda en önemli göstergelerinden biri olan antetli kağıt kullanımı sayesinde; yazışmalarınızda hitap ettiğiniz tarafı değerli hissettirir, yazışma gerçekleştirilen tarafa duyulan saygı en iyi biçimde ifade edilmiş olur. Ufak bir detay olarak görünen antetli kağıt kullanımı, iş dünyasında saygınlık ve itibar açısından çok önemli olmaktadır. Sizler de profesyonelliğinizi, saygınlığınızı ve yazışmalara bulunduğunuz taraflara duyduğunuz saygıyı en doğru biçimde ifade etmek için İstanbul’da en kaliteli basım tekniği ve en uygun fiyatlarda hizmet veren İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizleri tercih etmelisiniz.

Antetli Kağıt Nerelerde Kullanılır?

Firmanızın prestijini en güçlü biçimde ifade edebileceğiniz antetli kağıtları, firmanızın yapacak olduğu özel ya da resmi yazışmalarda kullanabilirsiniz. Klasik antetli kağıtlarda firmanızın logosu ya da adı, kağıdın bir köşesinde yer alır. Diğer antetli kağıt tercihinde ise, firmanızın adı, logosu ya da iletişim bilgileri kağıdın arka planında yer alarak sizlerin yazışmalarda kullanacağı bir kartvizit görevini üstlenecektir. Bu açıdan tasarımına da özen gösterilmesi gereken antetli kağıt; firmanızın logosunun ya da kullanmak istediğiniz bilgilerin en doğru biçimde kağıda yerleştirilmesini gerektirir. Tüm bunlar için ve profesyonelliğinizi en ufak detaylara yansıtmak istediğinizde, bizlerle iletişime geçmek en doğru tercihlerden biri olacaktır.