Bardak Altlığı

Bardak Altlığı

Müşterilerinizin memnuniyetini farklı bir yolla arttırmak, reklam ve tanıtımınızı en etkili ve en farklı yollardan yapmak istediğinizde; firmanızın logosunun, sloganın ya da istediğiniz bir görselle firma adınızın bulunduğu bardak altlığı basımını tercih edebilirsiniz. En kaliteli bardak altlığı basımlarını sizler için gerçekleştirdiğimiz İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizler, en avantajlı fiyat seçenekleriyle birbirinden farklı modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bardak Altlığı Nedir?

Cam bardakların sert bir yüzeyle temas etmesini kalın gramajlı karton ya da başka maddeler aracılığıyla önleyen, herhangi bir dökülme durumunda yüzeyin de zarar görmesini engelleyen ve en büyük bardak boyutundan biraz daha büyüklükte imal edilen araçlara bardak altlığı denmektedir. Bardak altlıkları yüzeylerin zarar görmemesi için kullanıldığı gibi, farklı bir dekoratif ürün olarak da kullanılmakta ve bulunulan ortama çok farklı bir şıklık katmaktadır. Çok farklı modellerde ve özelliklerde bulunan bardak altlığı, firmanız ve markanız için en önemli reklam araçlarından biri olacaktır. Promosyon ürün olarak kullanabileceğiniz bardak altlıkları sayesinde, akılda kalıcılığı arttırabilir, müşteri kitlenizi çoğaltabilir ve marka algı yönetiminizi en profesyonel biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’da en kaliteli basım tekniği ve farklı tasarımlarıyla göz dolduracak modellerini, en uygun fiyatlarda sizlere sunan İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizler, istediğiniz ölçülerde ve basım tekniğinde, istediğiniz görselin uzman ekipler tarafından tasarlanmasıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Bardak Altlığı Nerelerde Kullanılır?

Firmanızın hem görsel hem de sözel olarak en etkili tanıtımlarından biri olacak bardak altlığı, pastahane, kafe, ofis, lokanta ya da restaurant, ev, büyük iş yerleri gibi insan sirkülasyonun sık olduğu ve içecek tüketilen hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. İnsan sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu bu yerlerde, firmanızın bardak altlığının bulunması, sizlerin doğal yollardan reklamınızın yapılmasını sağlayacaktır. Üstelik farklı tarzda ve etkileyici bir görsel ya da sloganın kullanıldığı bardak altlığı sayesinde, dikkatleri firmanız üzerinde toplayarak merak uyandırabilirsiniz. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin, reklamınızı en uygun fiyatlarda ve en kaliteli biçimde gerçekleştirme fırsatını yakalayın.