Bloknot

Bloknot

Firmanızın reklamını ya da tanıtımını en akılda kalıcı ve aynı zamanda kişilerin not alma ihtiyacını karşılayacak biçimde gerçekleştirmek istediğinizde,firmanızın adının ya da logonuzun bulunduğu bir bloknot tercihi tam size göre olacak. İstanbul Ofset ve Matbaa olarak gerçekleştirdiğimiz bloknot basımı hizmetiyle; hem firmanızın en iyi biçimde reklamını yapmanızı hem de kişilerin not alma ihtiyacını sizlerin aracılığıyla karşılamanıza, en uygun fiyatlarda sunduğumuz bloknot hizmetiyle destek vermekteyiz.

Bloknot Nedir?

Yaprakları basit bir biçimde koparılabilen, not alma ihtiyacını karşılayan küçük defterlere bloknot denmektedir. Not alma ihtiyacının karşılanmasının yanında, firmalar; logolarının, firma isimlerinin bulunduğu bloknot baskısı yaptırarak reklam ve tanıtımları için farklı ve etkili bir yöntem tercih etmiş olurlar. Reklam kampanyalarınızı ya da tanıtımınızı en etkili biçimde gerçekleştirmek istediğinizde; müşterilerinize ya da hedef müşteri kitlenize promosyon ürün olarak bloknot ürünleri dağıtabilir, bu sayede akılda kalıcılığı, kişilerin her not aldığında firmanızın adını görmesiyle arttırabilirsiniz. Çok uygun maliyetlerde ve hızlı üretimi sayesinde, reklam ve tanıtımınızı en basit biçimde gerçekleştirebileceğiniz bloknot talebinize, bizler İstanbul Ofset ve Matbaa olarak en uygun fiyatlarda ve istediğiniz basım tekniğinde cevap vermekteyiz.

Bloknot Nerelerde Kullanılır?

Tüm işletmelerin ve de çalışan ya da çalışmayan tüm kişilerin not alma ihtiyacını en kolay yoldan karşılayan bloknotlar, bu özelliği  bakımından tüm sektörlerde ve hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Tutkallı, spiralli ve kapaklı olmak üzere 3 türde bulunan bloknotlar, genel olarak A4 ya da A5 ebatlarında üretilmektedir. Sizler de ofis hayatınızı kolaylaştırmak ve aynı zamanda firmanızın tanıtımını en biçimde yaparak en etkili reklam tekniğinden yararlamak istiyorsanız; etkili kapak tasarımı, kaliteli basım tekniği ve istediğiniz tür ve özelliklerdeki basıma en uygun fiyatlarda İstanbul Ofset ve Matbaa farkıyla sahip olabilirsiniz. Bloknot hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken İstanbul’da bulunan merkezimizle irtibata geçmek olacak.