Davetiye Modelleri

Nişan Davetiyeleri

Nişan DavetiyeleriEvlilik için ilk adım ve ilk akitleşme olan Nişan Törenlerinizde misafirlerinizi çağırmak için dağıtacağınız davetiyelerinizi, gerek telefonla, gerek online olarak, gerekse yerimizde satışını yaptığımız kataloglara bakarak dilediğiniz kutu adedinde sipariş verebilirsiniz.

Kına Davetiyeleri

Kına DavetiyeleriSadece kına için tasarlanmış farklı ölçülerde ve fiyatlardaki davetiye tasarımlarını yine firmamız aracılığı ile edinebilirsiniz. Kına davetiyeleri için sizinde tercihinize göre özel tasarımlar yapılabilmekte ve kendi üretim imkanlarımız dahilinde hızlı bir şekilde teslimatı sağlamaktayız.

Düğün Davetiyeleri

Düğün DavetiyeleriTürkiye genelinde var olan en önemli davetiye firmalarının üretmiş olduğu davetiye kataloglarını ve modellerini, yine sitemiz aracılığı ile veya işyerimizde görebilir ve inceleyebilirsiniz. İstanbul Matbaa olarak sadece kağıt kalitesi konusunda yeterli ve uygun gördüğümüz modellerin satışını yapmaktayız. Düğün davetiyelerinizi de ek olarak dilerseniz aşağıdaki ürünleri de sizler için, sizinle birlikte çalışarak tasarımını yapabilir ve üretebiliriz.

LCV Kartları

Yemek Kartları

Sünnet Davetiyeleri

Sünnet DavetiyeleriFarklı kesimleri düşünerek satışını yaptığımız, hemen herkesin beğeneceğini tahmin ettiğimiz farklı Sünnet Davetiyelerinden herhangi birini 1 iş günü içerisinde baskılı halde teslim ediyoruz. Sizin tercihleriniz dahilinde fotoğraflı olarakta davetiye üretebilir, aynı şekilde 1 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirebiliyoruz.

Tüm davetiye modellerini internet üzerinden online olarak sipariş verebileceğiniz bir platform lazım derseniz eğer https://www.miradavetiye.com/urunlerimiz/ linkinden Mira Davetiye sitesini veya ihtiyaç halinde mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.