Davetiyede Lider Erdem Davetiye

Erdem Davetiyenin adını bu kadar duyurmasının sebepleri nelerdir?

Davetiye markalarının arasında adını en çok duyuran ve piyasada lider olan bir  marka haline gelen Erdem Davetiye düğünlerin olmazsa olmazı haline gelen bir araçtır. Erdem Davetiye de  üç ana başlıktan oluşmaktadır. 1980 de kurulan erdem davetiye günümüzde piyasada oldukça saygın yere gelmiştir. Hem ekonomik hem de kaliteyi davetiyeyle buluşturan bir isim haline gelmiştir. Sadece Türkiye ‘ye değil dünyaya da kapılarını açmış bir firmadır. Birçok bayisi sayesinde birçok ile ve ülkeye ulaşabilmektedir. Erdem Davetiyeyi zirveye çıkaran  öncelikle kalite, sürekli yenileyen ve çağın isteklerine ayak uyduran, özgün olması ve hiçbir rakibe benzememesi ve isteklere  uygun hale getirerek kendini sürekli yenileyen bir firma olmasının artılarını görmektedir.

Davetiye seçerken öncelik ne olmalıdır?

Sünnet, düğün nişan için mi karar verildikten sonra erdem davetiye eşsiz dokusuyla, canlı renkleriyle gözleri dolduruyor.  Kristal dokulu davetiyeler en çok tercih edilenler arasına girmiştir. Davetiye seçmek zor iş olsa da erdem davetiye sayesinde kolay ve hızlıca davetiye seçilebilmektedir.   Modeller arasında şık, sade, zarif, gösterişli, zengin, esprili, modern, kişiye özel tasarımlar yapılabilmektedir. Davetiyelerde tercih edilen varak desenler ya da renkli baskılar ön plandadır. Davetiyelere istenilen aksesuarlar detay olarak işlenebilmektedir.

kristal davetiye

Davetiye de olmazsa olmazı haline gelen lazer kesimler ön plana çıkmaktadır. Özel günlerde sevilen çevreye verilen davetiyeler de büyük bir önem taşımaktadır. Erdem Davetiye de üç adet katalog bulunmaktadır bunlar: sünnet davetiye kataloğu, kristal davetiye kataloğu ve erdem davetiye kataloğu isimlerini taşımaktadır. Bu kataloglar içinden istenilen davetiye seçilir ve en az sayıda baskıya verilebilir genelde baskıda alt sınır elli adet davetiyedir fakat bu modele göre değişiklikte gösterebilmektedir.