Dergi Basımı

Dergi Basımı

Firmanızın, şirketinizin ya da kişisel olarak sunmak istediğiniz tüm ürünler hakkında müşterilerinize detaylı biçimde bilgi vermek, zamansal olarak sıralama yapmak ve görsellerle destekleyerek daha etkili bir sunum ve tanıtım yapmak istediğinizde İstanbul’da en kaliteli ve en uygun fiyatlarda İstanbul Ofset ve Matbaa olarak gerçekleştirdiğimiz dergi basımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Dergi Nedir?

Firmanız hakkında bilgilere geniş bir şekilde yer vermek, ürünlerinizi daha çok görselle destekleyerek daha detaylı bilgi vermek, müşterilerinizi sektörünüze dair gelişmeler hakkında bilgilendirmek ve sunduğunuz hizmetleri tek bir yerden etkili bir şekilde ulaştırmak için dergi basımı hizmeti kullanılmaktadır. Dergi basımı ile kapakta kullanacağınız etkili bir görsel ve kısa bir yazıyla müşterilerinizin dikkatini çekebilir, hedef müşteri kitlenize ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi en doğru biçimde ifade edebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde, istediğiniz kağıt kullanımı gerçekleştirilerek yapılacak üretim hizmetimiz sayesinde ve alanında uzman ekibimizle yapacağınız tasarım iş birliği ile dergi basımı hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilir, tanıtımınızı en şık ve en doğru biçimde İstanbul Ofset ve Matbaa farkıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Dergi Nerelerde Kullanılır?

Başta otomotiv, mobilya, beyaz eşya, giyim, eğitim sektörü olmak üzere ürünlerin geniş tanıtımına ve geniş bilgi ve görsele yer verilmesi gereken tüm sektörlerde dergi kullanımı çok önemlidir. Ürünlerinizin çeşitliliğin ne denli olduğunu, hangi ölçü ve özelliklerde olduğunu, ürünlerinizde kullandığınız malzemeler hakkında geniş bilgilerin yer aldığı, varsa referanslarınız ve ürün tanıtımınız için çok çeşitli görsellerle desteklenmesini; dergiler sayesinde çok etkili biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan; dergi basımının profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesidir. Çünkü tüm sayılan özelliklerin müşterilerinizde etki yaratması için profesyonel bir tasarımın yapılması gerekmektedir. Sizler de İstanbul’da dergi basımı tasarımının profesyonel ellerden çıkmasını istediğinizde; alanında uzman tasarımcılarımızın yer aldığı ve sizler için en iyi hizmeti verecek olan İstanbul Ofset ve Matbaa en doğru tercih olacak.