İnsert

İnsert

Firmanızın promosyonlarını en etkili biçimde duyurmak, ulaşabileceğiniz en geniş kitleye en etkili biçimde ulaşmak istediğinizde tercih edeceğiniz yöntemlerin başında ve en etkilileri arasında insert gelmektedir. Bizler de İstanbul’un en kaliteli ve kalitesiyle birlikte uygun fiyat avantajları sunarak hizmet veren matbaa firması İstanbul Ofset ve Matbaa olarak insert basımını en farklı ve en etkili biçimde gerçekleştirerek, sizlerin çok uygun fiyatlarda kampanya ya da promosyonlarınızın reklam ve tanıtımını yapmanızı sağlıyoruz.

İnsert Nedir?

Firmaların düzenlediği kampanyalardan ya da promosyonlardan müşterilerinin haberdar olmasını sağlayan, yapılan promosyon ya da kampanyaların çok daha geniş kitleye ulaşmasını sağlayan reklam ya da tanıtım amaçlı da kullanılabilen el ilanı ya da broşür sınıfındaki matbaa ürününe insert denmektedir. genel olarak perakende satışı yapan firmaların sıklıkla tercih ettiği bu reklam yöntemini, son yıllarda üreticiler de kullanmaktadır. Sizler de indirim dönemlerinizden, düzenlediğiniz kampanyalardan, kampanya ya da indirim sürelerinizden müşterilerinizi en etkili biçimde haberdar etmek istediğinizde ve daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak istediğinizde; İstanbul’un en kaliteli ve en uygun fiyatlarda matbaa hizmeti veren İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizleri tercih etmeniz en doğru adımlardan biri olacak.

İnsert Nerelerde Kullanılır?

İndirim kampanyalarının ve promosyonlu ürünlerin duyurulması için kullanılan en etkili araçlardan biri insert, genel olarak marketlerin ve perakende satış yapan firmaların tercih ettiği bir tanıtım yöntemidir. Kaliteli kağıda basımı, ürünlerin hangilerinin promosyon ya da kampanya dahilinde olduğunun belirtilmesi, promosyon ya da kampanyaların geçerli olduğu tarihlerin verilmesi, ürünler hakkında kısa bilgilerin yer alması ve de firmanın tanıtımının yapılması; marketler ve perakende satış yapan firmaların sıklıkla tercih etme sebeplerinden. Sizler de firmanız için kampanya ya da promosyon düzenlemek istiyor ve bunun için en etkili yöntemi arıyorsanız, insert tercihi en doğru kararlardan biri olacak. Üstelik istediğiniz tasarımın uygulanmasını ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyata İstanbul’da elde etme ayrıcalığını bizlerin farkıyla yaşayabilirsiniz.