Karton Çanta

Karton Çanta

Firmanızın kurumsallığını bir kat daha arttırmak istediğinizde; hem reklamınızı en iyi biçimde yapabileceğiniz hem çevreye zarar vermeyeceğiniz hem de ürünlerinizin sunumuna farklı bir şıklık katabileceğiniz karton çanta modellerini tercih etmelisiniz. İstanbul’da matbaa ürünleri denilince kalitenin doğru adresi olan İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizler; istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz özelliklerde karton çanta üretimi hizmetiyle sizlerleyiz.

Karton Çanta Nedir?

Ürünlerin taşınması amacında kullanılan kalın gramajlı kartonlardan ve istenilen ölçülerde üretilebilen, çanta şeklindeki taşıma aracına karton çanta denmektedir. Üzerine birçok tasarımın uygulanabildiği ve firmanız hakkında kısa bilgiler yer alacağı için en önemli reklam ve tanıtım araçlarından biridir diyebiliriz.

Firmalar genel olarak dikey ya da yatay karton çanta modellerini tercih etmektedir. Ancak istediğiniz ölçülerde; genişlikte ve boyda karton çanta üretimini, İstanbul’un en kaliteli matbaa firması olarak bizlerin farkıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Karton Çanta Nerelerde Kullanılır?

Karton çanta kullanımı tercih eden sektörlerin başlıcaları; kuyumcular, takı ya da hediyelik eşya satışı yapan firmalar, optik sektörü, giyim mağazaları, kozmetik firmaları, saat satışı yapan mağazalar olarak sayılabilir. Ayrıca fuarlarda ya da tanıtım organizasyonlarında da ilk başvurulan tanıtım yöntemlerinden biri karton çantalar olmaktadır.

Karton çantalarda kullanılan kalın gramajlı karton, ip ve firmanızın özelliklerinin, adının ya da logonuzun yer alacağı baskı tekniğiyle ilk göze çarpan ve sizin kolay hatırlanmanızı sağlayan tanıtım aracı olacaktır. Karton çantalarınızda kullanılan karton tipine göre ip rengi değişecek ve logo ya da istediğiniz baskı özelliklerine uygun bir zemin belirlenecektir. İstanbul’un en kaliteli matbaa basım şirketi olarak bizlere ulaştığınızda; istediğiniz ölçü ve özelliklerde karton çantalara en uygun fiyatlarda sahip olabileceğiniz gibi; sizler için tasarlayıp hazırladığımız standart ölçü ve renklerdeki karton çanta modellerini çok uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizlerle iletişime geçmek olacak.