Kartvizit

Kartvizit

İstanbul’un en kaliteli ve en uygun fiyatlarda hizmet veren firması İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizler, ister kendi tasarımınızda, isterseniz de sizler için hazırladığımız geniş kartvizit ürün kataloglarımızdan yararlanarak; çok uygun fiyatlarda en önemli tanıtım ve reklam aracı olan kartvizitlere sahip olabilir, markalaşmanın, profesyonelliğin en önemli adımını en kaliteli biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Kartvizit Nedir?

Bir kişi ya da bir firma, şirket, kurum ya da kuruluş hakkında kısa tanıtıcı bilginin yer aldığı ve bu kişi ya da şirketlere en kısa yoldan ulaşmak için iletişim bilgilerinin verildiği küçük kartlara kartvizit denmektedir. Kartvizit kullanımı sayesinde;  ihtiyaç duyulduğu takdirde kartın sahibine ya da firmaya anında ulaşma kolaylığı sağlanmaktadır. İhtiyaç duyan kişilerin akılda kalmasını sağlayan kartvizitler, kişilerin ya da kuruluşların reklamını ve tanıtımını yapması bakımından da önemlidir. Kartvizit kullanımı, çalışılan alanda profesyonelliğin, markalaşmanın ve güvenin simgesidir. Bu bakımdan müşterilerle kurulacak ilişkinin temelini kartvizitler oluşturur. Sizler de bu güveni ve profesyonelliği yansıtmak ve bunu da en kaliteli ve istediğiniz biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız, İstanbul Ofset ve Matbaa sizler için en doğru adres olacak.

Kartvizit Çeşitleri

Sizin bir nevi iş kimliğiniz olacak kartvizitler, farklı yapılarda ve görsellerde en iyi basım tekniğine sahip makinelerimiz ve alanında uzman grafikerlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. İstediğiniz kartvizit çeşidini seçerek, kartvizit görünümünüzle de fark yaratabilirsiniz. Bu çeşitler;

Tüm Kağıt Türlerinde:

Tüm kağıt türleri içinden istediğiniz bir kağıt türünde, meslek gruplarına özel olarak hazırladığımız şablonların kullanımıyla ya da sizlerin özel istediği şablonları birlikte tasarlayarak, alanınızın en profesyoneli görünebilir; kişilerle aranızda sağlam bir güven ilişkisi oluşturabilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit:

Müşterileriniz üzerinde hem farklı hem de şık bir izlenim bırakmak istiyorsanız, beyaz baskı üzerine şeffaf kaplamanın yapıldığı kartvizit modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Kraft Kartvizit:

Son dönemin en ilgi çekici kartvizit Sizler de kartvizitleriniz de fark yaratmak istiyor; kendi tasarımınızda ya da sizler için hazırladığımız binlerce tasarımdan birinde modern çizgideki kartvizit modellerimizi tercih edebilirsiniz.