Magnet

Magnet

Firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak, akılda kalıcılığı estetik bir görünümle bir kat daha arttırmak, ihtiyaç anında sürekli göz önünde bulunurluluğunuzu arttırarak hatırlanmanızı kolaylaştırmak istediğinizde, tercih edeceğiniz yöntemlerin başında magnet basımı gelmektedir. İstanbul’un en iyi matbaa firmalarından İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizler, istediğiniz ölçülerde ve tasarımda en kaliteli magnetlere, en uygun fiyatlarda sahip olmanızı sağlıyoruz.

Magnet Nedir?

Arka kısmında bulunan mıknatıs özelliği sayesinde birçok alanda kullanılan; ön yüzünde firmanızın ya da sizlerin istediği tanıtım bilgilerinin ve görsellerinin yer aldığı, şekilleri, renkleri ve boyutları istenilen ölçülerde ayarlanabilen en önemli reklam araçlarından biridir magnet. Özellikle son yıllarda kişilerin dekorasyon amacıyla da kullanıldığı magnetler, bu özellikleri nedeniyle sürekli göz önünde bulunarak en iyi tanıtımı yapan araçlardan biri olmaktadır. Sizler de firmanızın hatırlanırlılığını arttırmak, kişilerin en çok kullandığı alanlarda magnet tasarımlarınızla en şık ve kaliteli biçimde yer bulmak istiyorsanız; İstanbul’daki adresiniz İstanbul Ofset ve Matbaa olmalıdır.

Magnet Nerelerde Kullanılır?

Matbaa baskısının ön yüze yapılmasıyla oluşturulan magnetler, arka yüzeyinde bulunan mıknatıs özelliği nedeniyle birçok alanda kullanılabilmektedir. Başta buzdolapları olmak üzere, masaüstü bilgisayar kasalarında, dizüstü bilgisayar kapaklarında, manyetik duş kabinlerinde, apartmanlarda ve evlerde bulunan otomat sistemlerinin üzerinde, manyetik alana sahip kapılarda, otomobillerin manyetik alana sahip kısımlarında kullanılabilinir.

Firmanız hizmet ettiği sektöre ya da kişisel olarak yapacağınız tercihe göre; istediğiniz renkte ve baskıda en kaliteli magnet çeşitlerine İstanbul’da ulaşmak istediğinizde, bizlerle iletişime geçebilir; reklamınızı ve tanıtımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebileceğiniz tasarımlara, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte karar verebilirsiniz. Kullanacağınız renklerden yer alacak bilgilere kadar birçok bilgiyi tek seferde evlere, ofislere ve birçok yaşam alanına ulaştırmanızı sağlayacak magnetlerinizi tasarımıyla ilgi çekici ve diğer firmalara göre fark yaratan bir firma olma özelliğine sahip olabilirsiniz. Magnet tasarımı ve üretimi için en doğru adres; İstanbul Ofset ve Matbaa olacak.