Sticker (Çıkartma Etiket)

Sticker (Çıkartma Etiket)

Firmanızın, markanızın akılda kalıcılığını arttırmak, müşteri kitlenizin ve yeni hedef kitlenizin aklında farklı bir şekilde yer ederek reklam ve tanıtımınızı en farklı biçimde gerçekleştirmek istediğinizde; sektörünüzde bulunan diğer firmalar arasında fark yaratın; İstanbul Ofset ve Matbaa olarak sizlerin beğenisine sunduğumuz sticker (çıkartma etiket) hizmetimizden, en kaliteli basımlarda, en uygun fiyatlarda yararlanın.

Sticker Nedir?

Ürünlerinizin tanımını, tanıtımını ve reklamını en etkili biçimde yapmanızı sağlayan reklam ve tanıtım için kullanılan ve matbaa ürünü olan araca sticker, bir diğer adıyla da çıkartma etiket denmektedir. Son yıllarda farklı tasarım özellikleriyle en önemli reklam aracı haline gelen stickerlar, firmaların profesyonelliklerini ve hizmet anlayışlarını gösteren ve de tamamlayan en önemli araçlardan biri haline gelmiştir. Müşterilerinizde oluşacak algı; güvenirlik, marka olma bilincini taşımanız ve kaliteli ürün devamı olacaktır. Siz de müşterileriniz üzerinde algı yönetimini en sağlıklı biçimde gerçekleştirmek istiyor, sticker (çıkartma etiket) ürünlerinizde, tasarımlarınızla, baskı kalitesi ve kullanılan renklerinizde fark yaratmak istiyorsanız, İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacak.

Sticker Nerelerde Kullanılır?

Sticker kullanımı hemen hemen tüm sektörlerin kullanım amacına uygundur. Burada önemli olan kullanım amacından ziyade, seçilecek sticker görselidir. Ne kadar etkili bir görsel ve kısa bir yazı kullanılırsa; müşterileriniz üzerinde o kadar büyük bir etki bırakabilirsiniz. Ayrıca bir çok kullanım yerine hitap eden stickerlar, cam, pencere, kapı, ofis, buzdolabı, defter, araba, cüzdan gibi kişisel kullanım alanlarının yoğun olarak kullanıldıkları yerlerde bulunabildiği için ayrı bir dekoratif hava katacağı ve bu nedenle de görsel seçimine dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Markanızın kalıcılığını sürdürmek, akılda kalıcılığını arttırmak ve size ulaşımı kolaylaştırmak istediğinizde, en etkili reklam aracı olarak kullanacağınız sticker (çıkartma etiket) ürünlerinizde firmanızda fark yaratın. İstanbul Ofset ve Matbaa olarak en uygun fiyatlarda sunduğumuz sticker hizmetimizden yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçin.