Takvim

Takvim

İstanbul’un kırtasiye ve matbaa ürünleri denilince akla ilk gelen ve de sektöründe kaliteli ürün hizmetiyle kendini ispat etmiş İstanbul Ofset ve Matbaa olarak bizler, zamanın akışını en iyi takip edebileceğiniz, aynı zamanda ofisiniz, iş yeriniz ya da kişisel kullanım alanınızda farklı bir dekorasyonla şıklık yaratacağınız takvim seçeneklerimizle sizlerleyiz.

Takvim Çeşitleri

İş yeriniz, ofisiniz, çalışma alanınız ya da kişisel kullanım alanlarınızın büyüklüğüne göre ve de dekorasyon olarak tercih edebileceğiniz seçeneklere göre takvimlerimiz geniş ürün yelpazesi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. İstediğiniz türde ve modelde pek çok takvimi, İstanbul’un matbaa sektöründe en kaliteli ve en farklı ürünlerini sunan İstanbul Ofset ve Matbaa’dan temin edebilirsiniz. Bu çeşitlerin içinde;

Masa Takvimleri:

Zaman akışının göz önünde takibini yapmak istediğiniz ve gerekli gördüğünüzde günlerin üstünü anında belirtmek istediğinizde takvim çeşitleri içinde ilk tercih edeceğiniz model, masa takvimleri olmalıdır. Birbirinden farklı tasarımlardaki masa takvimlerimizden birine sahip olmanızla hem bulunduğunuz ortama estetik bir hava katacak hem de planlamalarınızı anında gerçekleştirebileceksiniz.

Gemici Takvimleri:

Planlamalarınızı 3 aylık periyodlar halinde yapmak istediğinizde ve zaman akşını genel olarak görmek istediğinizde tercih edeceğiniz takvim çeşidi, gemici takvimi olmalıdır. Kaliteli basım ve kağıt kullanımı ile farkı görsellerin yer aldığı gemici takvimlerimiz sayesinde, 3 aylık periyodlar halinde zamanlama yapabilir, akışınızı genel planlamalarınızı daha sağlıklı biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Duvar Takvimleri:

Zaman yönetimini hem genel hem de özel biçimde yapabileceğiniz, özel günlerin ve tatillerin ne zaman olduğunu anında öğrenebileceğiniz; estetik görünümüyle duvarınızda takvim olma özelliğinden çok daha fazlasını gösterecek duvar takvimlerimizi, hem duvarlarınızda şıklık yaratmak hem de bir yılı tek bir yerde görerek hareket etmek için tercih etmelisiniz.

Kişiye özel tasarımlardan istediğiniz özellikteki grafik uygulamalarına kadar pek çok takvim modelini elde edebilir ya da sizler için hazırladığımız geniş ürün seçeneklerimizden, İstanbul’un en kaliteli matbaası farkıyla yararlanabilirsiniz.