Üç Boyutlu Davetiyeler

Üç Boyutlu Davetiyeler

Evlilik arifesinde olan çiftlerin davetiye seçiminde kararsız kalmalarının başlıca sebebi her geçen yeni davetiye modellerinin üretilmesi ve buna bağlı olarak seçim yapmanın zorlaşmasıdır. Bu noktada birçok çift daha ilgi çekici olan modellere yönelmekte ve davetiyelerin gideceği davetlilerde kalıcı bir etki bırakılmak istenmektedir. Bu tarz ilgi çekici ve aynı zamanda abartısız duran en popüler davetiye modeli üç boyutlu davetiyelerdir. Bu tarz üç boyutlu davetiyeler davetliler tarafından beğeniyle karşılanacak ve düğünün kalitesi davetiyelerden belli edilmiş olacaktır. Üç boyut denince akla çok abartılı davetiyeler gelmemelidir. Yalnızca biraz gösterişli olan bu davetiyeler düğünün klasik havasına gölge düşürmeyecek ve son derece kibar görünecektir.

Üç boyutlu davetiye modelleri

Üç boyut davetiyelerde ufak bir detay halinde kullanılabildiği gibi tam anlamıyla üç boyutlu olan davetiyeler yaptırmakta mümkündür. Davetiyelerde en çok kullanılan üç boyut detay kelebeklerdir. Davetiye açıldığında üzerinde yer alan kelebekler baskı olamayacak ve üç boyutlu bir şekilde kabartmalı olarak görülecektir. Bunun yanı sıra davetiye açımı sonrası tam olarak üç boyutlu hal alan davetiye modelleri de oldukça beğenilmektedir.liva-4147

Üç boyutlu davetiye seçiminde nelere dikkat edilmeli?

Üç boyutlu davetiye seçiminde dikkat edilmesi gereken tek detay doğru model seçimi ve davetiyenin içerisinde kullanılacak bilgilerdir. Bilgiler eksiksiz bir şekilde yazılmalı ve davetliler ikileme düşürülmemelidir. Bunun yanı sıra davetiyenin tasarımı dikkatle belirlenmeli ve içe sinmeyen davetiyeler kesinlikle satın alınmamalıdır.