Vintage Davetiye

Vintage Davetiye

Eskiye Dönüş

Vintage, geçmiş yıllara ait koleksiyonlara verilen bir isim olmakla beraber moda terimdir de aynı zamanda. Vintage birçok kişinin karıştırdığı şekilde retro ve antika ile aynı anlama gelmez. Bir ürünün antika sayılması için 100 yıldan daha uzun ömürlü olması gerekir, retro sayılabilmesi için de 1950 ile 1970 yılları arasında üretilmiş olması gereklidir. Vintage olabilmesi için 1970 ile 1992 yılları arasında üretilmiş olması gerekmektedir. Vintage davetiye de eskiye dönüşün yaşandığı bu zamanlarda, renkli çiçeklerin hakim olduğu vintage akımından esinlenerek, davetiye sektöründe zevklere hitap etmek adına kullanılmaya başlanmıştır.

Vintage Eski ve Yeninin Birleşimidir

Vintage davetiye, dediğimiz üzere eskiye dönüşlerin çok yaşandığı bu zamanlarda en çok tercih edilen davetiyeler arasına girmeyi başarmıştır. Vintage davetiye eskiyle yeninin birleşimidir, eskiye modern dokunuştur. Samimi huzur veren tasarımlara sahiptir. Bazı tasarımları arasında gül, tozpembe, ekose vardır ve bunlar en çok tercih edilen tasarımlardır.

Vintage uzun süredir popülerliğini kaybetmemiştir, eskiye duyulan özlem ile şimdiki dünyanın birleşimi olduğundan yeni evlenecek genç çiftler tarafından çok sevilmiş ve tercih edilmiştir. Vintage davetiye fark yaratmak isteyen, eskiye özlem duyan ve eskiyi şimdiyle birleştirmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Vintage akımından esinlenerek ortaya çıkan Vintage davetiye, eskiyi yaşamak isteyenlerin, yaşatmak isteyenlerin sevgiyi geçmişten bu güne sürdürenlerin en sevdiği davetiye çeşidi olmakla beraber, güzelliğiyle göz zevklerine de hitap etmeyi başarmıştır.